DreamBox DM7080 HD 

 09.11.2014 11:00
 
DREAMBOX DM7080 HD
    
 

Popis Dreambox DM7080 HD, 2xDVB-S2, dual core procesor


Multimediální HD přijímač s operačním systémem Linux, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Přijímač Dreambox DM7080 HD umožňuje příjem satelitní, pozemní i kabelové digitální televize (po dokoupení příslušných tunerů). Model DM7080 HD je vybaven dvoujádrovým procesorem a 2GB operační pamětí. Integrovaný Bluetooth, čtečka paměťových SD karet. Nechybí ani rozhraní USB 3.0.

Základní vlastnosti

- 1x satelitní tuner DVB-S2 (duální)
- 2x volný slot pro tunery (DVB-S2 nebo DVB-C/T)
- možnost záznamu pořadů (USB, NAS)
- paměť RAM 2GB, Flash RAM 4GB
- 2x UNI čtečka karet*
- 2x CI slot


Příjem programů

Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile Televize, freeSAT (dříve UPC Direct) je dostupný po vložení dekódovacího modulu Irdeto (k dispozici jsou dva CI sloty) a příslušné dekódovací karty. Při použití alternativního řídícího softwaru lze použít přímo zabudovaný dvojitý univerzální dekodér. Přijímač umožňuje uložit do paměti neomezené množství programů, favoritní seznamy bez omezení.

Záznam pořadů

Dreambox DM7080 HD umožňuje záznam programů na vestavěný pevný disk s rozhraním SATA3 (není součástí dodávky) nebo flash disk (externí pevný disk). Nahrávky jsou v dekódovaném tvaru. Možnost nahrávat několik HD programů současně ze dvou frekvencí. Možnost nahrávat na síťové úložiště (NAS). Přijímač je vybaven síťovou kartou 1GigaBit. Funkce Timeshift - časový posun.

Připojení k internetu

Dreambox DM7080 HD lze připojit k internetu a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV a nainstalovat řadu užitečných pluginů (doplňkových aplikací). Součástí balení je také WI-FI modul, který se vkládá do USB portu. Možnost vzdáleného ovládání přijímače přes PC nebo chytrý telefon. Streamování programů.

Multimédia

Dreambox DM7080 HD podporuje přehrávání celé řady běžně používaných video souborů v HD kvalitě až do rozlišení 1080i. Podpora přehrávání hudebních souborů. Možnost zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi. Pomocí bezdrátové klávesnice (není součástí dodávky) lze rychle a komfortně ovládat funkce televize, rádia a internetu. Funce PIP (obraz v obraze).

Obsah balení

- přijímač
- dálkové ovládání (bez baterií)
- propojovací HDMI kabel
- napájecí síťový kabel
- šroubky pro instalaci HDD
- W-LAN USB stick

Rozměry přijímače

Šířka: 372,0 mm
Výška: 75,0 mm
Hloubka: 232,0 mm

Zpět na předchozí stránku