DreamBox DM7020 HD V2 

 09.11.2014 20:00
 
DREAMBOX DM7020 HD V2
    
    
    
 

Popis Dreambox DM7020 HD V2


Multimediální HD přijímač s operačním systémem Linux, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Přijímač Dreambox DM7020 HD V2 umožňuje příjem satelitní, pozemní i kabelové digitální televize. Inovovaná verze přijímače s rychlejšími paměťovými moduly.

Základní vlastnosti

- 1x satelitní tuner DVB-S2 (vyměnitelný)
- 1x hybridní tuner DVB-T/DVB-C (vyměnitelný)
- možnost záznamu pořadů (USB, e-SATA, NAS)
- pasivní chlazení
- paměť RAM 512MB, Flash RAM 1GB
- 2x UNI čtečka karet*
- 2x CI slot
- velký bílý displej s regulací jasu

Příjem programů

Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile Televize, freeSAT (dříve UPC Direct) je dostupný po vložení dekódovacího modulu Irdeto (k dispozici jsou dva CI sloty) a příslušné dekódovací karty. Při použití alternativního řídícího softwaru lze použít přímo zabudovaný dvojitý univerzální dekodér. Přijímač umožňuje uložit do paměti neomezené množství programů, favoritní seznamy bez omezení.

Záznam pořadů

Dreambox DM7020 HD V2 umožňuje záznam programů na vestavěný pevný disk (není součástí dodávky - doporučujeme HDD Western Digital 1-2TB AV-GP CE nebo Seagate 1-2TB Pipeline HD) nebo flash disk (externí pevný disk). Nahrávky jsou v dekódovaném tvaru. Možnost nahrávat několik HD programů současně ze dvou frekvencí. Pasivní systém chlazení. Možnost nahrávat na síťové úložiště (NAS). Funkce Timeshift - časový posun.

Připojení k internetu

Dreambox DM7020 HD V2 lze připojit k internetu a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV a nainstalovat řadu užitečných pluginů (doplňkových aplikací). Součástí balení je také WI-FI modul, který se vkládá do USB portu. Možnost vzdáleného ovládání přijímače přes PC nebo chytrý telefon. Streamování programů.

Multimédia

Dreambox DM7020 HD V2 podporuje přehrávání celé řady běžně používaných video souborů v HD kvalitě až do rozlišení 1080i. Podpora přehrávání hudebních souborů. Možnost zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi. Pomocí bezdrátové klávesnice (není součástí dodávky) lze rychle a komfortně ovládat funkce televize, rádia a internetu. Funce PIP (obraz v obraze).

Obsah balení

- přijímač
- dálkové ovládání (bez baterií)
- propojovací HDMI kabel
- český návod
- šroubky pro instalaci HDD
- síťová šňůra
- W-LAN USB stick

Rozměry přijímače

Šířka: 372,0 mm
Výška: 75,0 mm
Hloubka: 232,0 mm

Zpět na předchozí stránku